/  
Filtruj

Sortowanie:

 

Żarówki

Dobrej klasy żarówki energooszczędne do zastosowań uniwersalnych

Żarówki energooszczędne to jedne z najpopularniejszych modeli dostępnych w sprzedaży naszego sklepu, które zużywają do około 70-80% mniej energii elektrycznej w porównaniu do tych tradycyjnych – żarowych.

Niższe zużycie prądu żarówek energooszczędnych

Świetlówki w zasadniczy sposób różnią się swoją budową od klasycznych żarówek żarowych. Ze względu na brak charakterystycznego żarnika, do którego produkcji wykorzystuje się wolfram – żarówki energooszczędne wyróżniają się ponadprzeciętną trwałością.

Najlepsze modele z klasy A+ gwarantują ciągłą pracę nawet przez około 15 tys. godzin.

W zależności od zastosowania, żarówki energooszczędne dzielimy na:

  • niezintegrowane: do wykorzystania z zewnętrznym statecznikiem magnetycznym lub elektronicznym,

  • zintegrowane: gotowe do natychmiastowego zastosowania – wbudowany gwint i tzw. statecznik.

W sklepie „Oświetlanie Wnętrz” znajdą Państwo modele liniowe o podłużnym kształcie oraz kompaktowe do zastosowań, np. w plafonach, żyrandolach i klasycznych kinkietach.

Żarówki energooszczędne w trosce o bezpieczeństwo oczu

W przeciwieństwie do innych rozwiązań, żarówki energooszczędne są źródłem odpowiedniego widma światła, a przy tym są pozostają bezpieczne dla wzroku. Światło emitowane przez świetlówki wyróżnia się temperaturą barwową na poziomie 2700 K, co jest odpowiednie dla naturalnego źródła światła naturalnego za dnia.

Nie bez znaczenia jest także fakt, że żarówki energooszczędne osiągają znacznie niższą temperaturę od modeli żarowych, a świecąc do kilku godzin każdego dnia – gwarantuje ciągłą pracę przez kolejnych nawet 10 lat.

Oferta energooszczędnych żarówek w Oświetlanie Wnętrz

Ofertę sklepu Oświetlanie Wnętrz podzieliśmy na kilka standardowych kategorii. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszym asortymentem według rodzaju żarówki lub klasy energetycznej (odpowiednio A i A+).

2BM Oświetlenie | ul. Mławska 8, 03-113 Warszawa | tel.: 22 213 89 91 | . Biuro czynne pon.-pt. w godz: 8:00 - 16:00.